O nás

7A7BE9F2-7A31-419A-AB6D-820869BCAA8BPřed 2 lety jsme byly pozvány na bláznivou svatbu našich přátel v Las Vegas a už předem nás trápilo, že nemáme žádný originální dárek a to si svatba ve Vegas prostě žádá. Pár večerů jsme u dobrého vína přemýšlely a vznikl nápad nechat vyrobit skleničky pro naše přátele na míru, které vydrží i pořádnou party a navíc zůstanou originální vzpomínkou… Úžasné reakce našich kamarádů nám vnukla myšlenku, že by se takové skleničky mohly líbit i ostatním… Od úvah jsme přešly k činům a po náročné cestě a téměř 2 letech příprav jsou tu FANCY GLASSESskleničky, které dělají radost nám i našim zákazníkům a tak budeme rády, když  si u nás uděláte radost i Vy.

Skleničky si navrhujeme samy, vybírat můžete z nerozbitného a zdravotně nezávadného polykarbonátu ve dvou velikostech a několika barvách. K dispozici jsou i nádherné skleněné, které jsou potažené luxusním metalickým lakem v několika barvách.

Ke každé skleničce od nás v balení obdržíte malý dáreček a také instrukce a doporučení, jak o sklenky správně pečovat, aby Vám vydržely déle krásné.

 

 

 

2022_logo_fancy_GLASSES_var-1_1920x1920

Těšíme se na Vaše objednávky.

S láskou Vaše Fancy Glasses.

Zpět do obchodu